1. HABERLER

  2. AK PARTİ

  3. Altay ve Kavuş, Vatandaşlarla Buluştu
Altay ve Kavuş, Vatandaşlarla Buluştu

Altay ve Kavuş, Vatandaşlarla Buluştu

Meram Belediye Başkan Adayı Kavuş: “ Meram’ı hemşerilerimizle birlikte yöneteceğiz” dedi.

A+A-

AK Parti Meram Belediye Başkan Adayı Mustafa Kavuş, seçim çalışmaları kapsamında Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ve teşkilat üyeleriyle birlikte, Kalfalar Mahallesi'ne ziyaret gerçekleştirerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Yaklaşan 31 Mart Yerel Seçimlerine vurgu yapan Mustafa Kavuş, gece gündüz çalışarak, mahallelerin eksiklerini belirleyip AK Parti'nin 'Halkla Birlikte Yönetim' ilkesiyle Meram'a her ne yapılacaksa gönüllülük esasına göre yapacaklarını ve Meram'ı hep birlikte yöneteceklerini söyledi.

kavus.jpg

AK Parti Meram Belediye Başkan Adayı Mustafa Kavuş, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine devam ediyor. İl Seçim Koordinasyon Merkezi çalışmaları kapsamında ilk ziyaretini Muradiye Mahallesine gerçekleştiren Kavuş, ikinci ziyaretini ise Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ve teşkilat üyeleriyle birlikte Kalfalar Mahallesi'ne gerçekleştirdi. Mahalle esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Kavuş, talepleri dinleyerek mahalle sakinleriyle sohbet etti. Yaklaşan 31 Mart seçimlerine de vurgu yapan Kavuş, çıkılan yolda güçlü bir Meram için sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmayacaklarını söyledi. Gece gündüz çalışarak, mahallelerin eksiklerini belirleyip AK Parti'nin 'Halkla Birlikte Yönetim' ilkesiyle Meram'a her ne yapılacaksa gönüllülük esasına göre yapacaklarını ve Meram'ı hep birlikte yöneteceklerini ifade eden Kavuş, Meram’ın sorunlarını ve Meramlının beklentilerini makam odasından değil, sokak ortasından çözeceklerini belirtti.

Mustafa Kavuş, Meramın  ihtiyaç ve beklentilerini, bildiğini belirterek, " Ne boşa geçen zamana ne de boşa harcanan paraya tahammülümüz yok. Kaynak tüketen değil, kaynak üreten bir anlayışla bütçe yönetimini disipline edeceğiz. Zamanın ve bütçenin doğru ve akıllıca kullanıldığı, öz kaynaklarından beslenen, yatırımlarının yerindelik esasına göre belirlendiği şehirler daha hızlı ve sorunsuz gelişmektedirler. Çünkü, bir işte ihlas varsa o işte bereket vardır” dedi.

Mahalle ziyaretlerinin ardından Mustafa Kavuş, Meram Belediyesi Emekliler Konağı'nda vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların taleplerini dinleyen Kavuş, 'Güçlü Konya, Güçlü Meram' için 31 Mart seçimlerinde destek istedi.

Önceki ve Sonraki Haberler