1. HABERLER

  2. AK PARTİ

  3. Hasan Kılca, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu
Hasan Kılca, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

Hasan Kılca, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Teşkilatıyla birlikte Karatay Fevzi Çakmak Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

A+A-

31 Mart için hemşerilerinden destek isteyen Hasan Kılca, AK Parti Belediyeciliğiyle Konya’nın ve Karatay’ın kat ettiği mesafeyi daha da ileriye taşımak adına gayret edeceklerini söyledi.

31 Mart Yerel Yönetimler Seçimleri’ne yönelik saha çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden AK Parti Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca, Karatay Fevzi Çakmak Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Karatay İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile gençlik kolları yönetiminin de katıldığı programda AK Parti Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca ve teşkilat mensupları, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi ve birçok konuda istişarelerde bulundu.

Fevzi Çakmak Mahalle sakinlerinden 31 Mart için destek sözü alan Hasan Kılca, Türkiye’nin, Konya’nın ve Karatay’ın 16 yıldır AK Parti belediyeciliğiyle birbirinden önemli hizmetlerle büyük bir mesafe kat ettiğine vurgu yaptı.

HER ALANDA KARATAYIMIZA HİZMET EDECEĞİZ

Kılca, “Konyamız, 2004 yılından itibaren AK Parti Belediyeciliği ile tanıştı ve geriye dönüp baktığımız zaman Konyamızda Karatayımızda çok güzel işler yapıldı. Prestij caddelerden, spor ve kongre merkezlerine, stadyumdan bilim merkezine, restorasyon çalışmalarından sosyal ve kültürel birçok hizmetlerle Konya ve Karatay önemli bir konuma geldi. Yeni büyükşehir yasası ile birlikte de hizmet alanımız şehrimizin en ücra mahallesine kadar uzandı. İnşallah bizler de bu hizmet yarışında bayrağı devraldığımızda bu hizmetlerimize devam edeceğiz ve yenilerini ekleyeceğiz. Sosyal, kültürel, sportif ile fiziki ve çevreci belediyecilik alandaki projelerimizi hizmetimizi sizlerle istişare ederek hayata geçireceğiz. Dolayısıyla sizlerden dua ve desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler