1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü Kılıç

  3. Bir gün okyanus ötesine de çıkartma nasip et Allah'ım!
Ahmet Şükrü Kılıç

Ahmet Şükrü Kılıç

Yazarın Tüm Yazıları >

Bir gün okyanus ötesine de çıkartma nasip et Allah'ım!

A+A-

Bir tane bile Anayasa maddesini tartışmaya açamayan, ceza meddelerini eleştirmekten korkan, hatta yaşadığı ülkenin yasalarına dokunmak bile aklından geçmeyen ama Allah'ın ayetlerini ve Hz. Muhammed'in (s.a.v.) sözlerini tartışmaktan çekinmeyen, bir o kadar da cengaver kesilen insanlara bizim ülkemizde hocaefendi/hoca denir.

Uygulanmayan hükümleri olur olmaz yerlerde anlatmaktan zevk alan, Kur'an anlatıcılığının, siyer tiyatroculuğunun sefasını sürenler, asla cefaya talip olmazlar, sosyal medya ve youtube maymunluğu da keşfedildi nasıl olsa!

***

FETÖ Davaları'nda beraat eden büyükbaşları gördüğümde, "Bunlar affediliyorsa, diğerleri de affedilmelidir, dedirtmek istiyorlar" demiştim.

Yine "FETÖ'ye iltisaklı olanlar cezalandırılıyorsa, FETÖ'nün büyükbaşları daha ağır cezalara çarptırılmalıdır" düşüncemizde ısrarcı olacağımızı da duyurmuştum.

Madem Erdoğan ve darbeye karşı koyan aziz milletimiz FETÖ'nün büyükbaşlarından rahatsızlık duymuyorlar, onların beraat kararları kimsenin umurunda değilse, FETÖ'nün kuyruğuna takılanları baş gibi cezalandırmak adaletsizliktir, insafsızlıktır!

***

28 Şubat'ı lanetlediğimiz kadar, 28 Şubat kararlarını bir kağıt parçası gibi dürüp çöp kutusuna atan Erdoğan’ı da, AK Parti Hükümeti'ni de şükranla anıyoruz. Kamusalalanda başörtüsü yasağının kaldırıldığı tarihi de unutmuyoruz!

***

Donalt Trump kendi askerlerini çeker yeniden gönderir de, beslediği askerlerin geri çekilmesine müsaade etmez. Amerika bir terör örgütünü neden silahlandırır, anlamadıklarından değil, bilmediklerinden de değil, işi bittiğinde yarı yolda bırakılacaklarının onlarca örgüt örneği de duruyor önlerinde!

Amerika bir terör devletidir, terör örgütlerini kendine mürit edinen şeyhliği oynamaktadır, bir sürü de kendilerini ateşe atan ahmak edinmiştir!

***

Ezan bir çağrıdır. Namazlarımızdan sonra evlatlarımızı, kardeşlerimizi Rabbimize emanet etmeyi unutmayalım. Büyük şeytan Amerika'nın beslemelerine karşı her zaman galip gelen askerimize, bir gün okyanus ötesine de çıkartma yapmayı nasip etsin Rabbimiz. Dünyayı bu beladan kurtarma azim ve kararlılığını, sebat, sabır ve şahadet aşkını koruyan, değerlerimizi, insanlık bilincimizi her şeyin üstünde tutan bir irade, inanç ve iman ver Allah'ım.

Önceki ve Sonraki Yazılar