1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü Kılıç

  3. Her şeyin grisi FETÖ'nün işine yarar!
Ahmet Şükrü Kılıç

Ahmet Şükrü Kılıç

Yazarın Tüm Yazıları >

Her şeyin grisi FETÖ'nün işine yarar!

A+A-

Gri pasaport kullanımlarının ardından FETÖ çıktı. Belediyelerin siyasi görüş farklılığı olmadan neredeyse hepsi kullanılmış.

Üniversite öğrencilerini organize eden terör örgütü, belediyeler üzerinden kendi öğrencilerini yurtdışına göndermiş.

Bizim yetkililerimiz gri pasaport verilmesinin üzerine düşüyor, gönderilen öğrencilerle ilgili henüz ne yapılacağına karar verilmiş değil.

Yasal bir durumu terör örgütü kendi yapılanmasında çok başarılı bir şekilde kullanmış.

Siyasi partilerin koruması altında kendilerine istedikleri gibi alan açmışlar, siyasi partilerin meclis üyeleri imarla, yakınlarını bir yerlere yerleştirmeyle uğraşa dursun, terör örgütü bunlar üzerinden devleti yönetecek insanların projesini çizmiş, bunlara da hizmet ettirmiş.

Grilik tam da FETÖ gibi örgütlerin çörekleneceği yerlerdir, renk hangi renk olursa olsun, yöneticilerin gri olması FETÖ'ye hizmet ettirir. FETÖ projeler çizer, proje insanları en masum şekilde yasal alanlarda meşhur eder.

Bugünün meselesi gri pasaporttan daha önemlidir. FETÖ'yle bağlantısı olan kişilerin belediler üzerinden ne tür projeler yürüttükleri takibe alınmalıdır.

Genelde belediye başkanlarının hem saf bir yanı hem de geçmiş dönemde birçok siyasetçi gibi bunlarla maklubeye kaşık sallaması olduğu için örgütün tanınan simalarına karşı mesafeli olsalar da, örgütün elinde yetişmiş insanların projelerinin hamiliğini belediyeler üstlenebilmektedir.

"Siz bir proje getirdiniz de biz kabul etmedik mi?" savunmasına geçebilirler. Sen neye, kimlere alet olduğunu hesap etmek zorundasın!

FETÖ kanca attığı kişiler üzerinden bakanlıklara, belediyelere projeler sundurur, bu projelerle birlikte yeni simaları meşhur eder, birçok kişinin çocuğu da bunların sempati zeminlerinde örgütün bir sonraki palazlanan gençleri olmaya hazırlanır.

Hiç tereddüt etmeden şunu söyleyebilirim. FETÖ'ye karşı canımızla malımızla mücadele eden kişiler olarak bizler siyasiler için tehlikeli, proje sunan FETÖ artıkları bunlar için sevimlidir.

Sivil toplum örgütlerinin 10 yıllık geçmiş programları incelemeye alınsa, buralarda hangi FETÖcülerin kimler tarafından programlara dahil edildiği, kimler tarafından konuşturulduğu görülecektir.

FETÖ belediyelerden gri pasaport hizmeti almıyor sadece, belediyeler üzerinden, masraflarını da belediyelere ödeten bir çalışmayı yürütüyor.

Her bakanlık ve belediye kendilerine sunulan projelerin sahipleri FETÖ iltisakı ve irtibatı taşıyor mu, eşleri ve çocukları onlarla yatıp kalkmış mı bakmak zorundadır!

FETÖ gri alanları kendi rengine dönüştürmeyi bilen emperyalist bir örgüttür, bakanlıklar ve belediyeler kadar teşkilatlar da gözünü açmak zorundadır!

Önceki ve Sonraki Yazılar