1. YAZARLAR

  2. Ahmet Şükrü Kılıç

  3. Şehadet ruhunu sizin gibi yaratıklar hafifletemez
Ahmet Şükrü Kılıç

Ahmet Şükrü Kılıç

Yazarın Tüm Yazıları >

Şehadet ruhunu sizin gibi yaratıklar hafifletemez

A+A-

Bilinç en güçlü silahtan daha güçlüdür. Hain taban bulduğu için hainlik yapar. Biz kendi askerimizle kendi sınırlarımızı koruyoruz, emperyalist devletler, bu coğrafyanın çocuklarını silahlandırıyor kendi çıkarları için!

Nasıl bu kadar onursuzlaşıyorsunuz, nasıl bu kadar alçalabiliyorsunuz?

Bu ülkenin ekonomisi sarsılsın, bölücülere meydan kalsın diye sayıları azımsanmayacak bir kitle nasıl ur gibi içimizde büyüyebildi?

Bizim canımızı en çok, bir zamanlar, "Kahrolsun Amerika" diye sloganlar atıp, Amerika'nın ve emperyalist ülkelerin beslemeleri acıtıyor.

Bir bakıyorsunuz vicdanı retçiler, teröristlerin terör eylemlerini alkışlıyor, bir bakıyorsunuz barış çığırtkanlığı yapanlar, halkın arasına karışan canlı bomba kesiliyor.

Beş bin yıllık tarihimizde bu kadar hain içimizde dolaşmamıştır, meclislerimizde eli kanlı katiller yer alamamıştır.

Bazı insanlarımızı kin ve nefretleri terör örgütleriyle kol kola girecek duruma getirmiştir.

Vatan sevginiz, kin ve nefretlerinizin önüne geçmelidir.

Akıllarınızın önüne duygularınızı geçirmekten vazgeçin.

40 yıldır Baas rejiminin topraklarında korunup kollanan, kamplar kuran PKK bugün bütün şerefsizliğine rağmen bu milletin içinde taban buluyor, bazı insanlar hâlâ onların koltuk değnekliğine ram oluyorsa, gerçekten içimiz kan ağlıyor.

Biz şehitlerimizin yasını tutalım, bir de sizin akıl tutulmalarınız canlarımızı acıtmasın!

FETÖ, PKK ve DEAŞ gibi terör örgütleri bu topraklarda bırakın taban bulmayı, seslerini bile duyuracak mecra bulamamalıdır.

Önce bilinç, sonra da birlik zamanıdır!

Şahadet ruhunu hafiflettiğinizde, savaşacak insan bulamazsınız. Haddinize değil de, niyetinizi kendinizde saklı tutun. Oturduğunuz yerde ahkam kesiyorsunuz, devlete karşı yapılan bütün eylemlerde salına salına boy gösteriyor, devlet ne zaman düşmanlarına bir darbe indirecek olsa, gavurun, teröristin, hainlerin laf ebeliğini yapıyorsunuz. Bugün Allahsızlar bile "Devrim şehidi" diyor, kendileri bir kavram bile üretemedi. Şahadet bir diriliştir hem de ebedi bir diriliktir. Sizin gibi ölmeden önce her herzeyi yemeyi yaşamak zanneden yaratıklar bunu anlayamaz!

Önceki ve Sonraki Yazılar